Rejestracja
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum www.orlikstroszek.fora.pl Strona Główna » Sprawozdania z meczyków na stroszkowskim orliku - ROK 2018

ichim

Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1353 Przeczytał: 6 tematów

PostWysłany: Czw 9:23, 25 Sty 2018 Back to top

UWAGA - REGULAMIN:
- do gry na sztucznej nawierzchni orlikowej dopuszczeni są jedynie Ci zawodnicy, którzy dysponują obuwiem typu "TURFY".
- kapitanami drużyn zostają Ci zawodnicy, którzy zajmują najwyższe miejsca w statystyce nieprzegranych spotkań.
- pierwszeństwo w wyborach ekipy ma ten, który zajmuje w statystyce niższą pozycję.
Dodatkowo ustala się, że w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (wiatr, zacinający deszcz, śnieg, świecące w oczy słońce itp.) kapitan drużyny przegrywającej może zażądać w połowie meczu zmiany połówek boiska.
Ustala się też zasadę, że w drużynie, w której zmienia się bramkarza lub zawodnika rezerwowego, takowa zmiana może być przeprowadzona jedynie, gdy drużyna ta jest właśnie przy piłce.
Przy nieparzystej liczbie graczy ustalono, że drużyna, która w swoim składzie będzie miała stałego bramkarza będzie drużyna liczniejszą.
Jeśli w konkretnym dniu nie będzie stałego bramkarza więcej zawodników będzie w drużynie, której kapitan wybiera pierwszy.
W drużynie z większą ilością graczy, zawsze jeden z zawodników przebywał będzie na ławce rezerwowych. Zmiany, następować będą, co 5 minut.
Ustalono, że w ostatnich 10-ciu minutach, drużyna, która goni wynik może po stracie bramki rozpocząć akcję od środka nawet, gdy nie wszyscy zawodnicy drużyny przeciwnej wrócili jeszcze na swoja połowę.

Kapitanowie drużyn:

drużyna nr 1 - Jasiu Czerwiński "Czereś" (wybierał jako pierwszy)

Sprawozdanie z meczu:

1:0 - bramka - Zbyszek "Zibi", asysta - Jasiu "Czereś"
...... 1:1 - bramka - Andrzej "Fater", asysta - Jarek "Kiero"
2:1 - bramka - Jasiu "Czereś", asysta - Zbyszek "Zibi"
...... 2:2 - bramka - Łukasz "Oto", asysta - Jarek "Kiero"
3:2 - bramka - Achim "Heban", asysta - Darek "Sowa"
...... 3:3 - bramka - Adrian "Adi" (głową), asysta - Darek Uliczka
4:3 - bramka - Darek "Sowa" (głową), asysta - Zbyszek "Zibi"
...... 4:4 - bramka - Łukasz "Oto", asysta - Darek Uliczka
5:4 - bramka - Zbyszek "Zibi", asysta - Achim "Heban" (z autu)
...... 5:5 - bramka - Darek Uliczka, asysta - Adrian "Adi"
6:5 - bramka - Achim "Heban", asysta - Jasiu "Czereś"
7:5 - bramka - Zbyszek "Zibi", asysta - Jasiu "Czereś" (z autu)
8:5 - bramka - Jasiu "Czereś", asysta - Zbyszek "Zibi"
9:5 - bramka - Zbyszek "Zibi", asysta - Darek "Sowa"
10:5 - bramka - Jasiu "Czereś", asysta - Zbyszek "Zibi"
...... 10:6 - bramka - Łukasz "Oto" (akcja indywidualna)

Dziś koszulki do prania zabrał Andrzej "Fater".

Poniżej rozpiska - kto i ile razy zabrał do prania koszulki (od początku roku 2018):