FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum www.orlikstroszek.fora.pl Strona Główna » Sprawozdania z hali - sezon zimowy 2012/2013

Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1353 Przeczytał: 6 tematów

PostWysłany: Wto 11:54, 08 Sty 2013 Back to top

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU!!!

Nowy Rok - w pierwszy poniedziałek - powitało w Radzionkowskiej hali 12 zawodników + 1 kibic (Jasiu "Czereś"), któremu z tego miejsca dziękujemy za gorący doping i trafne uwagi dotyczące poświątecznej formy niektórych zawodników Very Happy .
Za tydzień powinno nas być już więcej. Akces do gry zgłosili bowiem jeszcze: Michał Brodowski i Krzysiu "Zyzio", któremu przy okazji życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji jego kolejnych urodzin (05.01.)

Liczba drużyn: 2

Kapitanowie drużyn:

drużyna nr 1 - Rafał Stachera "Rafalski"
drużyna nr 2 - Adrian Szczęsny "Adi"

Wynik meczu:

drużyna nr 1 : drużyna nr 2
12:7

Pierwszą bramkę w 2013 roku w hali (i w dodatku w 13 minucie gry) zdobyłem Ja (sorki, ale nie mogłem o tym nie napisać).
Od 40 minuty meczu do bramki drużyny nr 1 na stałe wszedł Arek "Sajgon", którego świetne interwencje niezwykle pomogły jego teamowi w wygraniu dzisiejszego meczu.
W drugiej drużynie bramkarz też oczywiście spisywał się znakomicie, ale drużyna nr 1 miała dużo lepszych strzelców (m.in. Ja jestem spod znaku Strzelca).

Przebieg meczu:

8' - rzut karny dla drużyny nr 2 za zagranie przeze mnie ręką w polu karnym - strzał Adriana "Adiego" broni rewelacyjnie Darek Puchała
13' - 1:0 - bramka - Achim "Heban", asysta - Krzysztof Fernes
29' - 2:0 - bramka - Achim "Heban", asysta - Krzysztof Fernes
31' - 3:0 - bramka - Mateusz "Mati", asysta - Achim "Heban"
34' - 4:0 - bramka - Rafał "Rafalski", asysta - Mateusz "Mati"
36' - ........ 4:1 - bramka - Adrian "Adi", asysta - Piotr Czajkowski
38' - ........ 4:2 - bramka - Andrzej "Fater", asysta - Piotr Czajkowski
40' - ........ 4:3 - bramka - Piotr Czajkowski (akcja indywidualna)
42' - ........ 4:4 - bramka - Adrian "Adi", asysta - Jarek "Trefi"
44' - 5:4 - bramka - Darek Puchała, asysta - Rafał "Rafalski"
49' - ........ 5:5 - bramka - Adrian "Adi", asysta - Piotr Czajkowski
50' - 6:5 - bramka - Darek Puchała, asysta - Mateusz "Mati"
58' - 7:5 - bramka - Mateusz "Mati", asysta - Achim "Heban"
60' - ........ 7:6 - bramka - Adrian "Adi", asysta - Jarek "Trefi"
63' - ........ 7:7 - bramka - Adrian "Adi", asysta - Jarek "Trefi"
68' - 8:7 - bramka - Achim "Heban", asysta - Darek Puchała
71' - 9:7 - bramka - Rafał "Rafalski", asysta - Mateusz "Mati"

od 73 minuty z powodu ważnych spraw rodzinnych do domu musiał pojechać Adrian "Adi". Dla wyrównania szans w drużynie przeciwnej zawsze jeden z zawodników przebywał na ławce rezerwowych

76' - 10:7 - bramka - Krzysztof Fernes, asysta - Mateusz "Mati"
79' - 11:7 - bramka - Mateusz "Mati", asysta - Krzysztof Fernes
80' - 12:7 - bramka - Rafał "Rafalski", asysta - Darek Puchała

Pierwszy mecz na hali w 2013 roku trwał 80 minut. Na następny zapraszamy 14 stycznia 2013 roku. Tym, którzy zapomnieli przypominam o składce - 40 zł - na opłacenie hali za miesiąc styczeń 2013.

W najbliższy piątek 11.01.2013 roku zapraszamy wszystkich chętnych na ORLIK! (godz.20.00.)

Ostatnio zmieniony przez ichim dnia Wto 11:58, 08 Sty 2013, w całości zmieniany 1 raz